Drukarnia Cyfrowa Garmond
...
 

Realizacja i wysyłka

Warunki realizacji zleceń oraz płatności (obowiązujące od dnia 23.08.2019) r.


TERMINY REALIZACJI

Zamówienia w Serwisie mogą być składane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Realizacja zleceń złożonych do godziny 12:00 w dni robocze rozpoczyna się w tym samym dniu roboczym. Realizacja zamówień złożonych po godzinie 12:00 w dni robocze oraz w pozostałe dni, rozpoczyna się w następnym dniu roboczym. Przez dzień roboczy rozumiany jest każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni ustawowo wolnych od pracy.

Terminy realizacji zamówień standardowych produktów oferowanych w Serwisie są podawane w dniach roboczych. Przez dzień roboczy rozumiany jest każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni ustawowo wolnych od pracy. Terminy realizacji zamówień niestandardowych są ustalane indywidualnie z Klientem, a Operator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji w przypadku powstania przeszkód niezależnych od Operatora.

Termin realizacji zamówienia jest liczony od momentu złożenia zamówienia poprzez panel obsługi konta klienta  oraz dostarczenia plików do druku w sposób opisany w §3 ust. 1 regulaminu. Termin realizacji zamówienia ulega wydłużeniu o okres wynikający ze wspólnej zmiany ustaleń lub wystąpienia przeszkód niezależnych od Operatora. W każdym takim przypadku Klient jest informowany o wydłużeniu terminu niezwłocznie po zaistnieniu takiej przeszkody.

Drukarnia Garmond nie odpowiada za opóźnienia wynikające z niewłaściwego przygotowania plików do druku przez Klienta. W takim przypadku termin realizacji zamówienia jest liczony od początku, od momentu dostarczenia przez Klienta plików do druku w prawidłowej formie.

Wysyłkę zamówienia realizują osoby trzecie tj. Firma DHL Przesyłki kurierskie

Terminy dostarczenia przesyłek są zależne od Kuriera i należy traktować je orientacyjnie: DHL Przesyłki kurierskie - od 1 do 3 dni roboczych.


PŁATNOŚCI

Dla Państwa wygody oferujemy zintegrowany system płatności on-line PayU oraz przelew tradycyjny. W toku współpracy, dla stałych klientów możemy zaproponować płatności z pobraniem oraz płatności odroczone.

PayU płatności online

Płać online tak, jak lubisz! Z PayU możesz za zakupy na portalu www.druk-cyfrowy.com.pl zapłacić przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą. Kupujący ma do wyboru różnorodne metody płatności. Bez względu na to, co wybierze, pieniądze niemal natychmiast trafiają na konto garmondfoto.pl

Przelew tradycyjny

Możecie Państwo skorzystać z usługi przelewu bankowego z własnego banku do naszego banku. Wszelkie dane do przelewu znajdują się w Państwa zamówieniu. Realizacja zamówienia będzie możliwa po otrzymaniu płatności (z reguły 1 dzień roboczy).


WYSYŁKA

Wszystkie produkty z naszej strony wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL Przesyłki kurierskie Cennik i wytyczne co do wielkości i wagi ustalone są przez operatora tj. firmę DHL Przesyłki kurierskie.

 Wszystkie nasze produkty starannie pakujemy w kartonowe pudełka oraz szczelnie owijamy folią strech. Niestandardowe paczki  oraz paczki wysyłane za granicę wyceniane są indywidualnie.