Drukarnia Cyfrowa Garmond
...
 

O nas

DRUKARNIA CYFROWA GARMOND – DZIAŁ DRUKU CYFROWEGO

Ekspresowy druk, nawet jednej sztuki, personalizacja i atrakcyjna cena to tylko kilka z wielu zalet naszej drukarni.

JAKOŚĆ I SZYBKOŚĆ

Wysoka jakość i szybkość wykonania zlecenia ma  znaczenie . Korzystając z naszych usług nie musisz przebijać się samochodem przez zatłoczone ulice miasta, tracąc przy tym bezcenny czas.  Wystarcz przesłać plik drogą internetową do realizacji, a po kilku godzinach druk będzie gotowy. To standardy z których na co dzień korzysta duża część klientów naszej firmy.

SZEROKI ZAKRES USŁUG

DRUK WYSOKO I NISKONAKŁADOWY, PERSONALIZACJA, USŁUGI INTROLIGATORSKIE

Druk kilkusetstronicowej książki w nakładzie kilku sztuk, kilku tysięcy kart okolicznościowych lub zaproszeń z których każde dedykowane jest innej osobie - to tylko niektóre z typowych zamówień realizowanych w Drukarnia Cyfrowa Garmond. Nasza firma jest pionierem który już od lat konsekwentnie wdraża i realizuje najnowocześniejsze na świecie technologie.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE – druk UV

Drukarnia Cyfrowa Garmond obsługuje zarówno klientów instytucjonalnych, agencje reklamowe, duże firmy mające własne działy reklamy jak również klientów indywidualnych. Jest to drukarnia inna niż wszystkie. Oprócz studia graficznego, skanerów w pełnym zakresie formatów, ploterów do wydruków wielkoformatowych, kopiarek w wielkim formacie - do A0 - przede wszystkim posiada kolorowe systemy cyfrowego druku średnio i wysokonakładowego przemysłowe kopiarki oraz duże systemy drukująco-kopiujące dostosowane do różnych potrzeb klientów. Najnowszym urządzeniem w naszym parku maszynowym jest drukarka UV, która umożliwia druk na różnych podłożach.

Obecnie dysponujemy wszelkimi dostępnymi technologiami druku cyfrowego oraz dużą gamą urządzeń introligatorskich. Nasz w pełni wyposażony park maszynowy umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.