Drukarnia Cyfrowa Garmond
...
 
Pokaż wszystkie projekty

Zprojektuj kalendarz idealny! Skorzystaj z edytora online i gotowych wzorów kalendarzy.

Wybierz swój projekt, wgraj zdjęcia, ustaw ich kolejność, dodaj podpisy, zatwierdź projekt, przejdź do płatności . Twoje zamówienie jest gotowe.

Projekty naszych kalendarzy zostały stworzone tak aby przede wszystkim pięknie prezentowały wasze zdjęcia ale jednocześnie aby były czytelne. W kalendarzu może być proste kalendarium albo rozbudowane kalendarium zawierające imieniny na każdy dzień. Dodatkowo w każdym wzorze możesz włączyć zaznaczenie świąt kościelnych i państwowych oraz wybrać czcionkę jaką zostanie wydrukowany.

Skorzystaj z edytora online:

  • nie musisz instalować oprogramowania na swoim komputerze - edytor obsługiwany jest przez wszystkie dostępne przeglądarki internetowe.
  • obsługa programu jest intuicyjna: nie musisz znać żadnych programów graficznych
  • szybkość i automatyzacja - kalendarz tworzony jest na gotowym wzorze, do którego jednym kliknięciem wrzucasz swoje zdjęcie. Dysponujemy dużą bazą gotowych projektów w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
  • możliwość edycji kalendarza  wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu
  • możliwość zapisania nieskończonego projektu do późniejszego dokończenia
  • samodzielne rozmieszczenie i dodatkowa edycja zdjęć na stronach kalendarza: zdjęcia można zmniejszać, zwiększać, zmienić ich kolorystykę a dodatkowo możliwe jest nadawanie zdjęciom różnych kształtów tzw. masek
  • kalendarz może się rozpoczynać od dowolnego miesiąca
  • możliwość edycji zaawansowanej zdjęć - dodania kilku zdjęć na jednej stronie, tekstów na zdjęciach, masek, kadrowania, zmiany kolorystyki na skalę szarości i sepii.
 

Zaprojektuj kalendarz - instrukcja

1.Wybierz format i wzór kalendarza - Wzór kalendarza można zmienić na każdym etapie przygotowania projektu bez konieczności ponownego ładowania zdjęć i wprowadzania dat. Pamiętaj, im lepszej jakości zdjęć użyjesz tym kalendarz będzie lepiej się prezentował.

 2. Wgraj zdjęcia. Zdjęcia przesłać można pojedynczo (przypisując je do miesięcy) lub wgrać wszystkie za jednym razem (również spakowane zipem). Wgrane zdjęcia  można skadrować, zmienić ich kolorystykę, dodać efekty, teksty a nawet dodać po kilka zdjęć na stronie. Możesz również zmienić przypisanie zdjęć do poszczególnych miesięcy.

3. Dodaj Twoje święta i daty Dodanie Twoich świąt i dat - Każdy dzień w kalendarzu może zostać wyróżniony jako ważna dla Ciebie data i szczegółowo opisany.

4. Wybierz czcionkę jaką ma zostać wydrukowany Twój kalendarz. W naszym edytorze dostępnych jest kilka rodzai liter.   

5. Zaakceptuj projekt do druku.  W tym miejscu zobaczysz podgląd Twojego kalendarza i zaakceptujesz go do wydrukowania. Deklarujesz na tym etapie również ilość zamawianych kalendarzy i sposób dostawy. Jeśli uważasz że w projekcie jakiś element wymaga poprawy, w tym miejscu możesz się cofnąć i nanieść poprawki aż do uzyskania optymalnego efektu.  Pamiętaj poprawnie wprowadź adres dostawy - możesz również zlecić wysyłkę kalendarza np. w prezencie na dowolny adres.

Ostatnim krokiem kliknięcie przycisku wyślij do druku oraz płatność online za pośrednictwem najbezpieczniejszego serwisu payU.pl. Po otrzymaniu informacji o zapłacie przystępujemy do realizacji Twojego zlecenia. Kalendarz będzie gotowy do odbioru lub wysyłki w ciągu 24 godzin od otrzymania informacji o zapłacie.

Zawsze służymy pomocą - w razie jakichkolwiek pytań lub problemów możesz zwrócić się do nas:
telefonicznie pod numerem 34 361 59 97 lub mailowo:zamowienia@cyfrowygarmond.pl