Drukarnia Cyfrowa Garmond
...
 

Dowiedz się więcej o fotopuzzlach

Przekształć swoją ulubioną fotografię ( z wakacji, zdjęcie rodzinne lub fotografię okolicznościową np. z chrzcin czy komunii) w atrakcyjną łamigłówkę dla siebie lub dla swoich bliskich.

Wystarczy wybrać dowolne zdjęcie, jeden z oferowanych formatów i ilość elementów z jakich mają składać się puzzle. W naszym edytorze online możesz edytować zdjęcia które zostaną wykorzystane do przygotowania puzzli - dodania kilku zdjęć, tekstów na zdjęciach, masek, kadrowania, zmiany kolorystyki na skalę szarości i sepię.

Spróbuj już teraz!

Oferujemy puzzle w  kilku formatach od A4 (297 x 210 mm) do . Układanka składa się z 30, 70 lub 96 elementów. Wykonane są na drewnopodobnej płycie. Puzzle są standardowo zapakowane w woreczek foliwy z papierowym poddrukiem ze zdjęciem - wzorem do ułożenia puzzli. Uwaga! Siatka elementów widoczna w edytorze online stanowi jedynie orientacyjny podgląd ułożenia elementów.

Czas realizacji wynosi standardowo 2 dni robocze (oprócz weekendów) - czas ten może ulec wydłużeniu w okresie przedświątecznym.

Zapraszamy do zamówień online!